Комплектація (8 предметів):
✔️ 1/2" шестигранні головки – H5, H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17, H19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 5 мм |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴


