НАБІР КЛЮЧЕЙ SPLINE 1/2" – 26 ПРЕДМЕТОВ
SilverTools S10634 Професійний набір біт SPLINE
Ідеальний вибір для майстерень, гаражів, сервісних центрів та автомобільних робіт. Розсувні ключі SPLINE (M) забезпечують виняткову міцність, високу потужність і доступ до важкодоступних місць.
Високоякісне виготовлення — хромо-ванадієва сталь (50BV30) + наконечники S2 — забезпечують довговічність і стійкість до пошкоджень.
Робоча довжина — подовжені біти ідеально підходять для важкодоступних місць.
Різні розміри — один набір, безліч застосувань!
Тип SPLINE (M) — широко використовується в автомобільній промисловості, особливо в групі VAG (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat).
Практичний кейс — мобільність і лад в одному.
НАБІР 12-ГРАНИХ БІТ SPLINE M5-M16 1/2" 26 ДЕТАЛЕЙ Код виробника: S10634
✅ СКЛАД НАБОРУ (26 предметів):
🔹 Головка під біту 1/2" з кріпленням 55L — довжина 55 мм
Розміри: M5, M6, M8, M9, M10, M12, M14, M16
Матеріал: хромо-ванадієва сталь 30L 50BV30 + біти S2
🔹 Головка під біту 1/2" з кріпленням 100L — довжина 100 мм
Розміри: M5, M6, M8, M9, M10, M12, M14
Матеріал: 50BV30 + біти S2
🔹 Головка під біту 1/2" з кріпленням 100L — довжина 100 мм
Розміри: M5, M6, M8, M9, M10, M12, M14
Матеріал: 50BV30 + 6150
🔹 Головка під біту 1/2" з кріпленням 140L — довжина 140 мм
Розміри: M5, M6, M8, M9, M10, M12, M14
Матеріал: 50БВ30 + 6150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 5 мм |
| Кількість в наборі | 26 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 017 ₴




