- Працює від стисненого повітря
- Швидкороз'ємне з'єднання для підключення інших пневматичних пристроїв
- Подовжувальна труба
- Макс. вантажопідйомність: 3,5 тонни
- Висота в стані спокою: 15 см
- Максимальна висота: 40 см
- Додаткові функції: Запобіжний клапан
- Робочий тиск: 6-12 бар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 18 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 519 ₴




