3Т підпори ДЛЯ МАЙСТЕРНІ
мин. висота 285 мм
макс. висота 425 мм
вантажопідйомність 3000 кг на підставку
Дуже міцні підставки з товстого сталевого листа з храповим механізмом, що дозволяє дуже точно регулювати висоту на багатьох рівнях. Дуже якісне виготовлення стендів гарантує 100% безпеку для людей, які працюють з ними..
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБУ:
Мінімальна висота: 285 мм
Макс. висота: 425 мм
Вантажопідйомність: 3 тонни на 1 стійку
Кількість комбінацій налаштування висоти: 11
Комплект: 2 шт
Розмір основи: 20,5 х 18,5
Підпори 3Т 2ШТ. СТІЙКИ З ЗАМКОМ SILVER S10761 Бренд Silver
11 комбінацій налаштування висоти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхоплення | 285 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Виробник | Silver |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴






