ОПИС ПРОДУКТУ:
Набір з 10 ударних головок з системою As-Drive для алюмінієвих дисків.
Використовується в автосервісах і шиномонтажних майстернях для ударних і пульсуючих навантажень.
КЛЮЧ КОЛІСНИЙ УДАРНИЙ ДЛЯ АЛЮМІНІЄВИХ ДИСОК 10 ШТ. Код виробника F08006
ПАРАМЕТРИ:
матеріал: CrMo
розміри: 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 7/8", 17 (Mercedes), 21 (Kia, Hyundai)
довжина: 87 мм
накладка з м'якого матеріалу захищає обід від пошкодження лакофарбового покриття
кольорове покриття полегшує розрізнення розмірів
ручка/привід: 1/2"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falcon |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 15 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 956 ₴




