
Набір головок для алюмінієвих дисків, легкосплавних дисків 1/2" 7шт.
1 476 ₴
- Готово до відправки
- Код: F08004
ОПИС ПРОДУКТУ:
Набір розеток для алюмінієвих дисків Falcon - це пропозиція для професіоналів, а також для всіх автомобілістів, які мають автомобіль з алюмінієвими дисками. Наші розетки мають спеціальний шар покриття, який захищає диски від пошкодження лакофарбового покриття. Вони зводять до мінімуму ймовірність можливих подряпин внаслідок монтажу коліс.
Наконечники розеток оброблені хромованим покриттям різних кольорів, що полегшує роботу - визначення розміру.
ГОЛОВКИ УДАРНІ ДЛЯ АЛЮМІНІЄВИХ КОЛІС ГАЙКОВИЙ КЛЮЧ 7 ШТ. Код виробника F08004
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Висока якість матеріалів та виконання
Професійний набір
Захисна втулка з м'якого матеріалу - захищає обід від можливого пошкодження лакофарбового покриття.
Хромована обробка в різних кольорах дозволяє легко розрізняти розміри розеток.
Тонкі стінки - дозволяють відкручувати шурупи в тугих гніздах алюмінієвих дисків
Захисне пристосування, яке полегшує зняття кришки та гвинта, що відгвинчується.
Валіза в комплекті
СКЛАД НАБОРУ:
Розетки: 17, 19, 21, 22, 23, 24, 27 мм
валіза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falcon |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 27 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
- Ціна: 1 476 ₴


