Практичний набір гайкових ключів SPLINE з головкою 1/2" в пластиковому футлярі для зберігання.
У набір входить 19 деталей популярних розмірів.
Розетки призначені для професійного використання.
Вони виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі (CrV 50bv30+6150).
ЗМІСТ НАБОРУ
Ключі "SPLINE" 1/2": 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 мм
Ключі "SPLINE" 1/2": 16, 17, 18, 19, 20мм
Ключі "SPLINE" 1/2": 21, 22, 24 мм
Ключі "SPLINE" 1/2": 27, 30мм
Ключі "SPLINE" 1/2": 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Spline |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 19 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴



