Гайковерти ударні 1/2 SPLINE M14-M18
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розетка: квадрат 1/2 дюйма
Розміри: M14 М16 М18 х 43 мм
Розміри: M14 М16 М18 х 78 мм
набір із 6 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Spline |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 18 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴



