Вантажопід'ємність: 3т
Мінімальна висота підйому: 135 мм
висота підйому: 495 мм
Вага: 28 кг
Мінімальна висота підйому: 135 мм
висота підйому: 495 мм
Вага: 28 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quatros |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 495 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 28 кг |
| Стан | Новий |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 313 ₴


