Комплект містить 21 ключ
Розміри: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32, 34, 36 мм
Привід: 1/2"
Матеріал: CRV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Spline |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 21 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴


