Шестигранні головки найпоширеніших розмірів роблять цей набір ідеальним для широкого спектра робіт з обслуговування та ремонту.
Завдяки довгим торцевим головкам робота з глибоко посадженими гвинтами не є проблемою.
Комплект включає:
10 коротких торцевих головок 38 мм: 10 ;11; 12; 13 ;14 ;15 ;16 ;17 ;18 ;19мм.
10 торцевих головок довжиною 78 мм:10 ;11; 12; 13 ;14 ;15 ;16 ;17 ;18 ;19мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 402 ₴




