Ударні торцеві головки 1/2'', довгі, з 10-38 мм, набір із 20 штук
Розмери: 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,21,22,24,27,30,32,33,34,36,38 mm
фітинг : 1/2"
Розмери: 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,21,22,24,27,30,32,33,34,36,38 mm
фітинг : 1/2"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 38 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288 ₴


