ОПИС ПРОДУКТУ:
Набір довгих ударних гнізд із 6 предметів, призначених для зняття алюмінієвих дисків. Рекомендовано для авто та шиномонтажів.
УДАРНІ РОЗЕТКИ ДЛЯ АЛЮМІНІЄВИХ ДИСКІВ, 6-предм. Код виробника F08005
ПАРАМЕТРИ:
розетки з міцної, ударостійкої сталі CrMo
ультратонкі довгі стінки дозволяють відкручувати гвинти в тісних гніздах
мають захисну втулку з м'якого матеріалу, яка захищає диски від пошкодження лакофарбового покриття
забезпечити легке вивільнення розеток і гвинтів
Хромована обробка в 3 кольорах полегшує розрізнення розмірів
розміри: 17, 19 і 21 мм
великий радіус дії завдяки довжині 150 мм
3 змінні кришки
привід: 1/2"
упакований в зручну валізу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falcon |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 636 ₴



