Розміри розеток: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 32 мм
Кріплення: 1/2"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴


